למה להצטרף לקנאטיב?

 

  1. כוח קנייה. בכוח ההתאגדות נוכל להוריד את המחירים שאנו משלמים, להגיע להסכמים מקיפים עם המגדלים והמפיצים בנוגע לאיכות והשירות.
  2. כי אף אחד לא יעשה את זה בשבילנו. אנחנו כמטופלים צריכים להתאחד ולהביע את דרישותינו וצרכינו מול המחוקק באופן נהיר וכגוף אחד. 
  3. כדי לתרום ולהנות ממאגר הידע שלנו. אנו שואפים ליצור מאגר מידע שישרת את המטופלים – החל מטפסים ומסמכים, מידע חוקי ומשפטי, חוות דעת וביקורות על זנים ומגדלים ומידע רפואי שיסייע למטופלים. כולנו שותפים להתמודדות ולכל אחד יש מה לתרום למישהו אחר. 
  4. כדי לקחת חלק פעיל במאבק למען התרופה שלנו. אנו שואפים להנגיש את כלל הדיונים במשרד הבריאות ובשולחן העגול, להביא את הפעילים עמנו לדיונים ולהשמיע את הקולות מן השטח בפני המחוקק.
  5. כי אנחנו עושים את זה בשביל המטופלים. יש לנו כבוד רב למאבק למען הלגליזציה וצריכת הפנאי אבל המטרה שלנו היא לוודא שאדם חולה יקבל את התרופה המתאימה לו, במחיר שיאפשר לו לחיות בכבוד ובאיכות ראויה. 
  6. כי אנחנו זה אתם. כי אחרי שהסערה התקשורתית תשכח וכל חובבי הרייטינג למיניהם ילכו הביתה – מי שישאר עם הצורך למענה איכותי זה אנחנו. החברים בקנאטיב הם אך ורק מטופלים בקנאביס רפואי, שיש להם אינטרס לשפר את מצבם.
  7. כי למה לא? ההצטרפות לקנאטיב היא ללא שום עלות וללא התחייבות לפעילות כלשהי.

הצטרפו היום לקנאטיב

 

 

מה קורה כשאני מצטרף לקנאטיב?

הקואופרטיב הוקם ומתקיים שלא למטרות רווח. חברי הקואופרטיב יחזיקו במניות האגודה במידה שווה, ובכך יבטיחו שהכוח בידיהם. הקואופרטיב יפעל להגן על זכויות המטופלים, אל מול המגדלים, אל מול משרד הבריאות והרגולטור, ובעתיד אל מול יצרני התרופה והמשווקים. הקואופרטיב מייצג אתכם, את האינטרסים של צרכני הקנאביס הרפואי. הקואופרטיב יפעל להסדיר עידוד והשקעה במחקר ופיתוח של תרופות נוספות מבוססות קנאביס, כך שכל מטופל יקבל את הפתרון המיטבי עבורו.

  1. מחירים ושירות לקוחות – כבר עכשיו יש לנו הסכמים מול חברת “בזלת” לרכישת קנאביס רפואי במחירים מוזלים. אנו עומדים בקשר ישיר מול המגדלים והמפיצים ומסוגלים להבטיח שתקבלו מוצר איכותי ושירות ראוי.
  2. הצטרפות לניוזלטר – הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותקבלו את הניוזלטר של קנאטיב – כל הדיונים וההחלטות, כל הפעולות שמתבצעות למען המטופלים, הזדמנויות להתנדב ולעשות שינוי, הנחות ומבצעים שהשגנו ממגדלים, הכל אצלכם בתיבת המייל!
  3. הצטרפות למעגל המטופלים – בואו להשפיע! חברי קנאטיב מצטרפים לאסיפה הכללית של קנאטיב ויכולים להצביע ולהשפיע על המדיניות והתקנון של קנאטיב, על היוזמות שנקדם ועל עתיד המאבק הזה.

הצטרפו היום לקנאטיב

 

 

בקשה להצטרפות כחבר קנאטיב

יעד להתאגדות פעילה מהמטופל ה3,000 ומעלה

תקנון הצטרפות חבר “קואופרטיב קנאטיב” אגודה שיתופית בע”מ. 

למחזיקי רשיון קנאביס רפואי בלבד

כשאתקבל כחבר באגודה הנני מתחייב למלא אחר הוראות תקנון האגודה ואחר התחייבויות האגודה שתחולנה עלי בהתאם לתקנון זה ובהתאם להחלטות רשויות האגודה, הן התחייבויות כספיות והן אחרות. אני מקבל על עצמי אחראיות לכל התחייבויות, החלות על חבר האגודה, המפורטות והרשומות בתקנון האגודה וכן הנני מסכים, כי כל הרשום בספרי האגודה יחייב אותי בקשר לכל עניין הנוגע לחובתי לאגודה או לתביעותיי מהאגודה. כן מצהיר אני כי ההוראות של תקנון האגודה ידועות לי ומובנות לי. ידוע לי כי החל ממועד הגשת הבקשה ועד לקבל אישור פורמלי בכתב מאת האגודה באם התקבלה בקשתי או נדחתה, הנני מועמד לחברות באגודה ולא יחולו עליי הזכויות והחובות החלות על חבר באגודה.

אני מצהיר כי כל הפרטים שמילאתי בבקשתי זו הינם אמת ולאמיתה וידוע לי כי מסירת הצהרה לא נכונה תפקיע באופן אוטומטי את חברותי באגודה.

 **תקנון הקבע ייקבע על ידי חברי קנאטיב עם תחילת ההתאגדות הפעילה