חזון

שיוויון ושיתופיות: קהילת מטופלי הקנאביס הראשונה בישראל תפעל ע”פ עקרונות הסולידריות של כלכלה שיתופית לטובת חבריה, בהתארגנות שקופה וראויה, מתוך מחויבות ערכית לטובת הכלל ולא לשם רווח או שכר אישי.

שיפור המחיר והשרות: הקואופרטיב יעצים את כח הקניה של הקהילה, יוזיל ככל האפשר את המחירים והעלויות, יקפיד על איכות הטיפול, ינגיש את הליכי הרכישה ויהיה קשוב לצרכים נוספים של המטופלים. למותר לציין שכל הכנסותיו של הקואופרטיב יופנו לטובת הצרכים הישירים והעקיפים של מטופלי הקנאביס.

הקלה בבירוקרטיה: בנוסף לייעול ולהוזלה, יפעל קנאטיב לטובת הכללת הטיפול בקנאביס רפואי בסל התרופות ,קופת החולים,ביטוחים משלימים. קנאטיב ינגיש לחבריו סיוע וטיפול באמצעות תומכי הקהילה אשר יספקו לחברי האגודה שירותי יעוץ ובכללם מענה שוטף לצרכי המטופלים, סיוע ברישוי וטיפול נכון בקנאביס ומיצוי זכויות החבר.

מחקר לשיפור האיכות: הקואופרטיב שם לו למטרה להשקיע במחקרים פורצי דרך לשם פיתוח הרפואה והמוצרים המשלימים באמצעות קנאביס. אנחנו מאמינים שפיתוח מוצרי קנאביס חדשניים וממצים יאפשר שימוש חדשני בתועלות של הצמח, כך שיתאימו גם להרגלים ולהעדפות השימוש של מטופלים שונים.

הקהילה תפעל בהפריה הדדית עם המגזר החקלאי -תעשייתי לטובת יצירת תשתית מחקרית, חקלאית ותעשייתית אשר תוביל את העולם.