החווה השיתופית

אורי גלזר, מייסד קואופרטיב קנאטיב, מספר על הקמת פרוייקט החווה השיתופית, פרוייקט כלכלי-חברתי ללא מטרות רווח אישי שמטרתו להחזיר את הכוח למטופלים.
מגזין גלובס– 20.7.2019

קואופרטיב מטופלי הקנאביס החדש

ניצב בדימ’ אריה עמית, אורי גלזר ממייסדי הקואופרטיב ושי גרוסמן תומך קהילה של קנאטיב, משוחחים על המיזם החדש.
‘כאן’ – רשת ב’ – “סדר יום” – 14.6.17.

הקואופרטיב שפועל להוריד את מחיר הקנאביס הרפואי

קנאטיב, קואופרטיב מטופלי קנאביס שנחנך לפני כחודש, שם לו למטרה להוריד את מחיר הקנאביס הרפואי, להעביר את החומר ישירות לבית המטופל, ואת הכסף שיישאר להשקיע במחקר בתחום. מטופל שירצה להצטרף יקבל מניית חבר בתשלום חד־פעמי של 480 שקל. המייסד אורי גלזר: “האיגוד יהפוך לכוח צרכני ומייצר, ויאפשר לנו להיות בעלי הבית ולקבל שירות בהתאם לכוחנו”.
כלכליסט – 5.7.17

כנס קנאטיב נערך בסופ”ש – מאות מטופלים הצטרפו

למעלה ממאתיים מטופלי קנאביס רפואי הגיעו בסוף השבוע לכנס ההשקה הרשמי של קואופרטיב המטופלים החדש ‘קנאטיב’. מניות-חבר חולקו למשתתפים באירוע ועל הבמה נשאו דברים מייסדי האיגוד ותומכיו. “אנו קוראים לכל המטופלים להצטרף לקנאטיב,” אמרו. כנסים נוספים צפויים להיערך בקרוב.
מגזין קנאביס – 20.6.17

מטופלי הקנאביס הרפואי מתאגדים

“החלטנו להתאגד כדי שמי שמשלם מדי חודש על התרופה יקבע את הטון”. החל ממחר (ו’) תחל לפעול לראשונה בישראל ובעולם אגודה שיתופית למטופלי קנאביס רפואי. אורן לייבוביץ’, עורך מגזין ‘קנאביס’ ומטופל בקנאביס רפואי בעצמו, מסביר על חשיבותה של ההתאגדות.
רדיו 103 – “איפה הכסף” – 15.6.17

אריה עמית מצטרף לקנאטיב

ניצב בדימ’ אריה עמית מצטרף לקואופרטיב מטופלי הקנאביס החדש ומדבר על מצב הענף בישראל, רפורמת בתי המרקחת התקועה והגורמים שרוכבים על גבם של חולים. “אחד הדברים החשובים הוא לעזור בקבלת רשיונות מול חאפרים, סחטנים ומנוולים שמנצלים את החולים באלפי שקלים,” אמר.
‘כאן’ – רשת ב’ – “צבע הכסף” – 14.6.17 (החל מדקה 46:10).

קהילת הקנאביס הרפואי מתאגדת: “נעביר את הכח למטופלים”

כנס השקה ראשון של קואופרטיב מטופלי הקנאביס החדש יערך ביום שישי הקרוב בנמל יפו. מניות-חבר יחולקו לבאי האירוע והנחות בתשלום החודשי עבור התרופה מובטחות. “קנאטיב יוזיל את עלויות התרופה, ישים סוף להתעמרות במטופלים וייצג את צרכיהם,” מסרו.
מגזין קנאביס – 11.6.17

בקרוב: קואופרטיב של מטופלי קנאביס רפואי

בימים האחרונים הגיעה בקשה למשרד הבריאות לאשר הקמת קואופרטיב של מטופלים בקנאביס רפואי. על פי התוכנית החדשה, חברי הקואופרטיב ייהנו מהוזלה של עד 50% במחירי הקנאביס הרפואי, ליווי בהליכים בירוקרטיים, הדרכה וסיוע. במשרד הבריאות מברכים על המהלך
וואינט – 7.6.17

קנאטיב: קואופרטיב חדש של מטופלי קנאביס רפואי

אחרי שנים של התמודדות מול בעלי אינטרסים פרטיים, לראשונה מתאגדים מטופלי קנאביס רפואי לקואופרטיב שייצג ויעמוד על זכויותיהם. “קנאטיב” ינפק מניית חבר לכל מטופל ויוזיל את עלויות התרופה. “זו יציאה מעבדות לחירות,” הם אומרים.
מגזין קנאביס – 11.4.17